1 Ban permanent fără motiv on 10.01.17 10:17

alone

FRH Player
<11:10:03> You were banned permanently from the server by "[Mário] Daniel Carter" (nu o sa stie nimeni nimic. muhahaha)

Nu pot să înţeleg cum de asemenea persoane au acces la diferite comenzi pe un ts din moment ce se vede clar capacitatea lor mentală,iar acest Daniel Carter are o vârstă destul de mare din câte ştiu , dar totuşi , prostia nu se poate vindeca .

Ţin să precizez că a intrat pe channel-ul meu,a stat câteva minute după a făcut ceea ce a făcut , fără să fac absolut nimic .

Sper să îi fie scos acest grad de pe ts şi să îmi primesc unban .

EdeN

FRH Player
taci bai sclavule =))

Daniel Carter

FRH Manager
<11:08:23> "EdeN": wa carter dai ban permanent lui alone , nu o sa stie nimeni nimic de disparitia lui

shox

FRH Player
Acest specimen numit "alone" , un anonim , un necunoscut , un handballist de pe publice nu are de ce sa fie ofticat sau frustrat din cauza banului primit intrucat are o marja de inteligenta de 50% din potentialul de 100% , deci practic creierul lui e taiat in jumatate , comportandu-se pe channel ca un mini-retardat si avand parul in ochi ca o maimuta! Bafta

MaxQ

FRH Manager
<14:01:15> You are banned temporarily. Reason: "ce"

Daniel Carter

FRH Manager
Tu du-te în pula mea. Ai troll de prost în tine. Te iei de copiii mei. Bă, handbaliştilor, de unde căcat răsăriţi?

Perseu

FRH Team Captain
Ba zekene mai du te in plm de idiot , sclavu dracu , si tu vb ? Tu esti un nimeni , si tu faci misto , esti vai de pla ta sclavule , tu te vezi mare smecher pe aici , ca il chemi tu pe elite sa imi dea ban dar ai uitat cand radeam de tine cu class si hyo , moldovean urat ce esti . Acm 3 zile sufereai pe ch cu el si acm ca ai iesit din team esti smecher

elite

FRH Player
De sezonul viitor pun conditie ca media de varsta in FRH sa fie peste 14 ani.
T/C

Daniel Carter

FRH Manager
În sfârsit ești de acord cu mine.

Sponsored content