Daniel Carter

Daniel Carter
FRH Manager
Posts : 744
Age : 27
Situatia de la Titans este mai delicata pentru ca este o echipa compusa din oameni mai speciali... asa ca am rugamintea sa luam aceasta decizie impreuna.

Perseu - din cauza lui s-au pierdut sloturile de HCL, asa ca multumiti-i.
fekir/lewa - fake-uri, clone, conflicte de dimineata pana seara.
alone - instabil psihic, pe vremuri ameninta ca se sinucide

Pe matuidi nu il stiu, iar Ganja e ok-ish. Il stiu de o viata, in pricipiu isi vede de treaba lui, dar nu stiu daca ar prelua echipa in caz ca ceilalti vor da RQ, asa cum ne-am obisnuit.

Ideea e urmatoarea, daca voi considerati ca merita sa joace, comentati aici. Trebuie sa fie foaaarte multe comentarii PRO-TITANS ca sa ii accept, iar cei care o fac, isi asuma. Daca veti avea vreodata in decursul sezonului probleme cu ei, decizia mea va fi PRO-TITANS.

Fekir

avatar
FRH Player
Posts : 83
Age : 74
Salut , fake etc la mine au fost in trecut , acum nu se mai intampla asa ceva ca nu mai sunt copilu ala terminat , conflicte acum nu mai am , poti intreba majoritatea TS-ului pentru ca niciodata nu am avut treaba serios cu cineva , doar la caterinca. Toata lumea e ok acum.

Flaviu

Flaviu
FRH Player
Posts : 18
Age : 26
Eu , am avut conflicte cu ei , dar sincer majoritatea echipelor nu doar ei dau rage quituri cand pierd mai multe meciuri asa ca, de ce altii sa joace si ei sa fie exclusi , Perseu dupa parerea mea sa maturizat mult in ultimul timp asa ca eu sunt Pro Titans

alone

avatar
FRH Player
Posts : 88
Age : 24
Salut. Toti cei adusi in cauza s-au maturizat si au trecut ani buni de la petrecerea acelor evenimente, acum ne dorim doar sa ne mai omoram timpul intr-un mod placut si impreuna deoarece mereu am fost noi, grupul asta. Fiecare dintre noi s-a maturizat si a evoluat mai ales in viata reala, nu mai ne arde sa cautam conflicte sau sa fim asa tryhard. O sa ducem la bun sfarsit sezonul fara RQ sau alte lucruri de genul deoarece nu ne mai "dam viata" pe jocul asta.

chiri

chiri
FRH Team Captain
Posts : 22
Age : 26
sa intre ma si ei ca sunt ai nostrii aici

Thing'E

Thing'E
FRH Player
Posts : 4
Age : 25
PRO TITANS Basketball Basketball Basketball Basketball

elite

elite
FRH Player
Posts : 161
Age : 25
pro. da acum sunt sloturi?

ramos4

ramos4
FRH Player
Posts : 2
Age : 34
pro Very Happy

Modric8

Modric8
FRH Team Captain
Posts : 23
Age : 21
pro Very Happy

zmeu' ninja

zmeu' ninja
FRH Support
Posts : 6
Age : 23
eu sunt pro, am dat câteva fs-uri cu fekir și e un băiat fain.
toată lumea merită o șansă.

aMp

avatar
FRH Support
Posts : 124
Age : 21
Hai ma sa ii acceptam zici ca esti nebun cartere eu zic ca merita o sansa toti au fost canceri , copii (uni inca mai suntem) so nu e bai toti merita cate o "a 2 a" sansa

Ganja

Ganja
FRH Player
Posts : 35
Age : 30
Ma simt batran

Daniel Carter

Daniel Carter
FRH Manager
Posts : 744
Age : 27
Pai esti batran, ma. Mai batran decat mine. Sad

Daniel Carter

Daniel Carter
FRH Manager
Posts : 744
Age : 27
Muhaha. V-ati maturizat mult... fekir a dat rage quit la un funcup de cat de mult s-a maturizat. xD

Fekir

avatar
FRH Player
Posts : 83
Age : 74
Nu am dat rage quit , mai erau cateva secunde si am iesit si scorul pentru Fear era prea mare sa faci ceva in cateva secunde sau cate era ca nu mai stiu , nu am avut de ce sa mai jucam. In liga nu o sa facem asa ceva , este un FUN cup pana la urma si am lasat pe cel mai bun sa castige.

Per123

Per123
FRH Player
Posts : 1
Age : 22
In primul rand tu ai spus clar ca daca o sa avem destule voturi de pro o sa ne accepti pe raspunderea lor , in primu rand se vede clar ca tu ai ceva cu noi din momentul in care ne jignesti fara un motiv anume     22:48:44> 22:50:45> "Daniel Carter": hai ma ganja....
<22:50:59> "Daniel Carter": cum dracu te-ai dus intre terminatii aia?
<22:48:47> "Daniel Carter": si e doar un fun cup  ,         adica tu ai o parere despre noi de acm 2 ani si vad ca tu esti cel care jigneste fara pic de motiv , dupa daca te jigneam inapoi ne dadeai ban , acum respecta ce ai zis si lasa ne sa jucam si noi si sa dovedim ca nu vom da rq si mai ales cand avem atatea voturi de pro si opreste te in a jingi niste oameni aiurea.

Daniel Carter

Daniel Carter
FRH Manager
Posts : 744
Age : 27
Inceteaza sa mai faci conturi clona.

aMp

avatar
FRH Support
Posts : 124
Age : 21
elite wrote:pro. da acum sunt sloturi?

e FRH il facem sa ne distram nu pentru sloturi de HCL , Europa league whatever

Daniel Carter

Daniel Carter
FRH Manager
Posts : 744
Age : 27
Topic inchis. Deja au dat disband la echipa, s-au mutat la CN.

aMp, esti penibil si inutil. Nu ai ajutat cu nimic de cand te-am pus support, ba te-ai mai apucat sa faci off-topic aici.

Sponsored content